Jet Sosyete Dizisi

Jet Sosyete Dizisi

Gülse Birsel’in kaleminden Star Tv’de ekranlara gelen bir aile komedi dizisi olan Jet Sosyete dizisi yeni sezonu için oyuncu alımlarına devam ediyor. Bir BKM yapımı olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Algül oturuyor.

Yıldız oyuncu kadrosuyla ekrana gelen Jet Sosyete, alanındaki başarısıyla milyonları ekran başına kilitliyor. Aynı zamanda senaryosunu da yazan Gülse Birsel dışında dizide Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun gibi oyuncular yer alıyor.

Dizide Özpamuk Tekstil’in getir götür işlerini yapan Yaşar (Çağlar Çorumlu) karısı Safiye (Derya Karadaş), kızı Yıldız (Tuğba Çom), karısının kardeşleri Melike (Aslı Bekiroğlu) ve Gündüz’le (Bartu Küçükçağlayan) birlikte bir gecekondu mahallesinde yaşamaktadır. Bir gün şirketin sahibi Cengiz Özpamuk (Cengiz Bozkurt), oğlu Ozan’ın (Sarp Apak) karıştığı bir skandala sinirlenerek onu işten kovar ve Yaşar’ı şirkete genel müdür yapar. Genel müdür olduktan sonra şirketin Jetset Konakları’ndaki genel müdürlük konutuna taşınan Yaşar ve ailesi daha önce hiç bilmedikleri bir ortama girme ve sınıf atlama heyecanı içerisindedir. Sosyetede ve iş dünyasında kabul görme telaşı içerisindeki Yaşar ve Safiye, oğluna ders vermek için şirketin odacısını genel müdür yapmış olan Cengiz ve ailesi, ve düğün arifesinde komşu kızına aşık olan Ozan’ın başından geçen komik maceraları konu alan Jet Sosyete dizisi oyuncu alımları için ajans başvuruda bulunan adaylar da bu eğlenceli ortamda çalışma fırsatı yakalıyor.

Çekimleri İstanbul’da yapılan Jet Sosyete dizisinin oyuncu alımları ajansımız tarafından yapılmaktadır. Jet Sosyete dizisi oyuncu alımlarına başvurmak isteyen oyuncu adaylarının tecrübeli olup olmaması önem taşımamaktadır. Dizide oyuncu, yardımcı oyuncu, figüran olarak rol almak isteyen oyuncu adayları online ajans başvuru formunu doldurarak Jet Sosyete dizisinde rol alma şansına ve hayallerini gerçekleştirme olanağına sahip olabilirler. Oyunculuk alanında yetenekli olduğuna inanan ve ekrana yakıştığını düşünen bütün yeni yüzlerin bu fırsatı yakalamak için tek yapması gereken sitemizdeki başvuru formunu doldurmaktır.